Het team

 
 
 

Hilde Veen

Coach & Register loopbaanprofessional
hilde@meerbaan.nl
06-28953053

Marcel van Meer

Register loopbaanprofessional
marcel@meerbaan.nl
06-31993481

Erica van Riet

Arbeids- en organisatiepsycholoog
erica@meerbaan.nl
06-23224525

Tom Falk

Coach, trainer Werkfit, Naar werk
Specialiteiten, trainingen, burn out problematieken.
tom@meerbaan.nl
06-47112664

Jan Higgings

Loopbaanprofessional
Specialiteiten: Spoor 2 reintegratie
jan@meerbaan.nl

Talitha De Weerd-Liebregts

Recruiter
talitha@meerbaan.nl
06-24700660

Loopbaan

Henrieke Segers

Loopbaanprofessional regio Veenendaal

Specialiteiten:
WAJONG  – Vergroten maatschappelijke deelname – Werkfit – Naar Werktrajecten voor het UWV.

06-30563230

henrieke@meerbaan.nl