Het team

 
 
 

Hilde Veen

Stress & burnout coach  /  Register loopbaanprofessional
hilde@meerbaan.nl
06 – 28 95 30 53

Marcel van Meer

Directeur  /  Register loopbaanprofessional
marcel@meerbaan.nl
06 – 31 99 34 81

Erica van Riet

A&O – Psycholoog
erica@meerbaan.nl
06 – 23 22 45 25

Tom Falk

Loopbaanprofessional Coach /  trainer
tom@meerbaan.nl
06-47 11 26 64

Mascha Meijer

Loopbaanprofessional Verzuimspecialist mascha@meerbaan.nl 

Talitha De Weerd

Loopbaanprofessional  talitha@meerbaan.nl
06-24 70 06 60

Loopbaan

Henrieke Segers

Loopbaanprofessional henrieke@meerbaan.nl           06 – 30 56 32 30
UWV re-integratie – WAJONG

Jonathan van Meer

Trainee  jonathan@meerbaan.nl           06 – 13 62 00 05