Het team

 
 
 

Hilde Veen

Coach & loopbaanprofessional

hilde@meerbaan.nl

06 – 28 95 30 53

Marcel van Meer

Loopbaanprofessional

marcel@meerbaan.nl

06 – 319 93 481

Erica van Riet

Arbeids- en organisatiepsycholoog

erica@meerbaan.nl

Jan Higgings

Loopbaanprofessional
Specialiteiten: Spoor 2 reintegratie

jan@meerbaan.nl

Debby Rutgers

Coach, trainer, loopbaanprofessional

Specialiteiten:
Jongeren, WAJONG, Werkfit, Naar werk

debby@meerbaan.nl

Tom Falk

Coach, trainer Werkfit, Naar werk
Specialiteiten, trainingen, burn out problematieken.

tom@meerbaan.nl